לוגו דף הבית  
צרו עימנו קשר
משרות פנויות

  אנחנו מעסיקים עובדים במגוון משרות
  בחרו תחום:

    משרות אבטחה
    משרות ניקיון
    משרות כח אדם

  למשרות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם.
סרטון תדמית
דף הבית >> שרותים >> כח אדם

כוח אדם והשמה

חברת התאמה היינה אחת מבין החברות הבולטות ביותר מבין כל אותן חברות כוח אדם בצפון. לחברה ישנו יתרון גדול על פני חברות כוח אדם אחרות – ניסיון רב ומגוון רחב של שירותים. מעסיקים רבים מעדיפים לפנות אך ורק אל חברת התאמה בכדי לקבל ממנה שירות איכותי ומקצועי במיוחד על פי הצרכים השונים שלהם. בכדי להקל על המעסיקים, החברה מציעה מספר מסלולים שונים של שירותי כוח אדם:

  • שירות גיוס והשמה - שירות אשר במהלכו מבוצעת העסקה של העובד למשך תקופה של שלושה עד שמונה חודשים אשר לאחריהם המעסיק יכול לקלוט את העובד אל החברה שלו ולהעסיק אותו ישירות דרכו.
  • שירות השמה חד פעמית - שירות אשר כולל העסקה ישירה אצל המעסיק עצמו. חברת התאמה מגייסת את המועמד המתאים והוא מועבר לידי המעסיק לסגירת חוזה העבודה והתנאים.
  • שירות PAY-ROLL - שירות אשר בו ההשמה מבוצעת על ידי המלצה מהמעסיק עצמו על עובד מסוים. חברת התאמה דואגת לגיוס העובד ולתנאי העבודה והמשכורת שלו והוא מועסק אצל הלקוח.
  • שירות OUT-SOURCING - שירות אשר כולל העברה של פרויקטים שונים אל החברה מהלקוחות שלה לשם טיפול בהם באופן חיצוני, דבר המעניק יתרונות רבים לארגונים שונים.
  • שירותי השמה זמניים - החברה מעניקה שירותי השמה זמניים שונים כמו ארגון מחליפים לחופשות לידה, מילואים וכדומה על פי דרישות הלקוח.

גיוס עובדים

אין ספק כי תהליך גיוס עובדים הינו אחד מבין התהליכים המורכבים ביותר עבור כל מנהל וכל מעסיק. מעסיקים רבים מנסים להימנע ככל שביכולתם מתהליך שכזה וברגע שהם זקוקים לביצוע שלו הם יודעים כי יצטרכו להקדיש לכך זמן רב מאוד ועבודה זו לא תהיה פשוטה כלל וכלל. לכן, כיום רבים פונים אל חברת התאמה – חברת השמה אשר מבצעת תהליכים של גיוס עובדים עבור המעסיקים וכך מאפשרת להם ליהנות מתהליך גיוס עובדים הרבה יותר פשוט והרבה יותר קל, והכי חשוב – תהליך גיוס עובדים אשר יבוצע בצורה מהירה ובצורה הרבה יותר טובה על ידי מומחים ובעלי ניסיון רב מאוד בתחום.

עבודה באבטחה

חברת התאמה הינה אמנם חברה המעניקה לרבים עבודה באבטחה אך מלבד זאת החברה הינה חברת השמה עבור מגוון רחב של ארגונים במגוון רחב מאוד של תחומים. החברה מעסיקה מומחים בתחום גיוס העובדים אשר מעבירים את המועמדים תהליך קפדני מאוד אשר בסופו רק המתאימים ביותר מועברים לראיון העבודה הסופי אצל המעסיק.
שימוש במגייסים מומחים כגון אלו מאפשר לחברת השמה להעניק לכם מעסיק יתרונות רבים מאוד ולאפשר לו להיות בטוח כי הוא יקבל את העובדים הטובים ביותר עבורו, עובדים אשר יעניקו לו יתרונות רבים וישתלבו בעסק שלו בצורה הטובה ביותר.

 
 
   
מוקד מבצעי 24 שעות 7 ימים בשבוע 1700-500715

 

                                                                                                                              כל הזכויות באתר שמורות לחברת התאמה השמה ומידע 1995 בע"מ. • ט.ל.ח | קידום ותחזוקת האתר