לוגו דף הבית  
צרו עימנו קשר
משרות פנויות

  אנחנו מעסיקים עובדים במגוון משרות
  בחרו תחום:

    משרות אבטחה
    משרות ניקיון
    משרות כח אדם

  למשרות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם.
סרטון תדמית
דף הבית >> שרותים >> אבטחה וביטחון >> מוקד

מוקד אבטחה ובטחון

מוקד אבטחה הינו מוקד אשר מרכז בתוכו מגוון רחב של שירותי אבטחה ובטחון ומתוכו מבוצע ניהול שירות האבטחה בצורה הטובה ביותר ובצורה המקצועית ביותר. שירות אבטחה מקצועי ואיכותי לא יכול לפעול ללא מוקד אבטחה מסודר. חברת התאמה הינה חברת שמירה ואבטחה מקצועית מאוד אשר מפעילה מוקד אבטחה אשר הינו מאויש במשך 7 ימים בשבוע. אל מוקד האבטחה הזה מגיע כל המידע על המקומות המאובטחים על ידי החברה ובעזרתו המאבטחים מצליחים לבצע את עבודת השמירה בצורה הרבה יותר נכונה והרבה יותר טובה. כמובן, המוקד מצויד בציוד חדיש ומקצועי מאוד וכולל את כל מה שזקוקים לו בכדי לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר כמו מחשבים איכותיים, רשת קשר מקצועית ועוד.

שמירה בעזרת מצלמות אבטחה

חלק גדול מאותו מוקד אבטחה הינו החלק של מצלמות האבטחה. כיום ניתן לראות מקומות רבים אשר מאובטחים בעזרת מצלמות אבטחה שונות. במוקד צופים על המצלמות הללו בכל שעה וכך במקרה של פריצה או כל פגיעה בשמירה אנשי המוקד מדווחים לאנשי הביטחון על כניסה לפעולה. בצורה הזו מערך השמירה פועל בצורה הרבה יותר נכונה והחברה מצליחה למנוע מקרים רבים בהם ישנו ניסיון לפגיעה באבטחה של מקום מסוים או אישיות כזו או אחרת.

חשיבותו של מוקד ביטחון מקצועי

מוקד ביטחון מקצועי הינו הדבר החשוב ביותר בכל חברת שמירה. חברת התאמה מפעילה מוקד שכזה אשר כאמור, כולל את כל מה שאנשי האבטחה זקוקים לו בכדי לבצע את עבודת השמירה והאבטחה בצורה הטובה ביותר. המוקד מעניק סיוע לאנשי הביטחון אשר נמצאים בשטח ומשלים את שירותי הביטחון השונים אותם מעניקה החברה בצורה הטובה ביותר ובצורה הנכונה ביותר. לכן מוקד זה הינו חשוב במיוחד ואדם אשר מעוניין לקבל שירות איכותי ומקצועי חייב לוודא כי אכן קיים מוקד שכזה בחברה אליה הוא פונה.

בשורה התחתונה – אם אתם מחפשים שירות שמירה איכותי ומקצועי אשר יעניק לכם יתרונות רבים ויאפשר לכם ליהנות מתחושת ביטחון הרבה יותר חזקה, חברת התאמה הינה החברה הטובה ביותר והמתאימה ביותר לכם.

למעבר לעמוד המוקד המבצעי שלנו - [ לחצו כאן ]

 
 
   
מוקד מבצעי 24 שעות 7 ימים בשבוע 1700-500715

 

                                                                                                                              כל הזכויות באתר שמורות לחברת התאמה השמה ומידע 1995 בע"מ. • ט.ל.ח | קידום ותחזוקת האתר