לוגו דף הבית  
צרו עימנו קשר
משרות פנויות

  אנחנו מעסיקים עובדים במגוון משרות
  בחרו תחום:

    משרות אבטחה
    משרות ניקיון
    משרות כח אדם

  למשרות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם.
סרטון תדמית
דף הבית >> מידע מקצועי >> מאבטחים

שירות מאבטחים ושמירה

שירות מאבטחים ושמירה

אם אתם מחפשים מאבטחים מקצועיים ומומחים אשר יעניקו לכם שירותי אבטחה איכותיים, ואין זה משנה לאיזה צורך, חברת התאמה הינה החברה אליה אתם צריכים לפנות. החברה מעניקה מגוון רחב מאוד של שירותי אבטחה שונים ומאפשרת לכם לקבל מאבטח איכותי ומקצועי אשר יעניק לכם את השירות הטוב ביותר עבורכם.

כל מאבטחי החברה מחזיקים ברישיונות ואישורים נדרשים ועוברים הכשרות מקצועיות כל הזמן, הכשרות אשר מאפשרות להם לבצע את העבודה שלהם בצורה הטובה ביותר ומאפשרות להם להעניק לכל לקוח את השירות לו הוא זקוק ברמה הגבוהה ביותר, בין אם מדובר בארגון גדול ובין אם מדובר באדם פרטי.

האם דרושים מאבטחים רק לחברות גדולות?

כיום ניתן לראות רבים אשר זקוקים לשירותיה של חברת שמירה ולמאבטחים פרטיים. אם בעבר בשירותים של חברה כזו השתמשו בעיקר ארגונים גדולים, כיום ניתן לראות גם אנשים פרטיים אשר בוחרים להזמין שירות של חברה שכזו לבית שלהם או לכל מקום אחר.

אם אתם חשים כי אתם זקוקים לתוספת שמירה ואם אתם מבינים כי חברה שכזו יכולה להעניק לכם יתרונות רבים והרגשה הרבה יותר טובה , פנו עוד היום אל חברת התאמה. בחברת התאמה תוכלו להיפגש עם יועצי ביטחון מקצועיים אשר יסייעו לכם בבניית מערך האבטחה והשמירה הנכון ביותר עבורכם בקלות רבה.

   שירות מאבטחים ושמירה       דרושים מאבטחים      מאבטחים      שירות שמירה ואבטחה  

 
 
   
מוקד מבצעי 24 שעות 7 ימים בשבוע 1700-500715

 

                                                                                                                              כל הזכויות באתר שמורות לחברת התאמה השמה ומידע 1995 בע"מ. • ט.ל.ח | קידום ותחזוקת האתר