לוגו דף הבית  
צרו עימנו קשר
משרות פנויות

  אנחנו מעסיקים עובדים במגוון משרות
  בחרו תחום:

    משרות אבטחה
    משרות ניקיון
    משרות כח אדם

  למשרות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם.
סרטון תדמית

תהליך קפדני של השמת עובדים

השמת עובדים בכל משרה

חברת התאמה היינה חברה בעלת ניסיון רב מאוד בתחום של השמת עובדים. החברה עוסקת בתחום כבר תקופה ארוכה מאוד ולכן היא מכירה את כל השיטות אשר מאפשרות לה למצוא את העובדים המתאימים ביותר בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה.

התהליך הקפדני של השמת העובדים כולל מיון בשלבים כאשר כל שלב נערך על ידי מומחים ואנשי מקצוע מנוסים בתחום ההשמה. רק מועמדים אשר עברו את כל השלבים השונים בהצלחה יועברו אל המעסיק המתאים לראיון העבודה הסופי ולעיתים אף לתקופת ניסיון, זאת על פי דרישתו של המעסיק ועל פי הסיכום עם חברת התאמה. כך כל מעסיק מקבל את העובדים הטובים ביותר וזוכה ליתרונות רבים במיוחד.

חברת התאמה היינה חברת השמה אשר מעניקה מגוון רחב של שירותים שונים ומעניקה ללקוחות שלה יתרונות רבים. שירותיה של חברת התאמה בתור חברת השמה הפכו למבוקשים מאוד בעידן המודרני בו אנו חיים.

מעסיקים רבים מבינים כי בעזרת החברה הם יכולים לגייס את העובדים הטובים ביותר לעסק שלהם בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה ומבלי להתאמץ על איתור עובדים בין מאות מסמכי קורות חיים שונים. החברה מבצעת עבור המעסיקים את כל השלבים של הגיוס ומאפשרת למעסיק לראיין רק את המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד אותו הם ידרשו לבצע אצל אותו מעסיק.

יתרונות השימוש בשירות של חברות השמה בצפון

שירות של חברות השמה בצפון היhנו שירות אשר יכול להעניק לכם יתרונות רבים מאוד ולאפשר לכם למצוא את המועמדים הטובים ביותר לכל תפקיד בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה. חברת התאמה מבצעת תהליכי מיון קפדניים מאוד כך שאל המעסיק מגיעים רק מועמדים איכותיים במיוחד, כאלו אשר יכולים להתאים לתפקיד ללא כל בעיה ובצורה הטובה ביותר.

שימוש בשירות של חברת השמה מעניק יתרונות רבים למעסיקים כמו חסכון בזמן, חסכון במאמץ ואיתור עובדים בצורה הרבה יותר נכונה. בנוסף, החברה מציעה מספר מסלולי העסקה שונים אשר מאפשרים לכל מעסיק לבחור את המסלול הטוב ביותר עבורו ועבור העסק אותו הוא מנהל.

 
 
   
מוקד מבצעי 24 שעות 7 ימים בשבוע 1700-500715

 

                                                                                                                              כל הזכויות באתר שמורות לחברת התאמה השמה ומידע 1995 בע"מ. • ט.ל.ח | קידום ותחזוקת האתר