לוגו דף הבית  
צרו עימנו קשר
משרות פנויות

  אנחנו מעסיקים עובדים במגוון משרות
  בחרו תחום:

    משרות אבטחה
    משרות ניקיון
    משרות כח אדם

  למשרות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם.
סרטון תדמית

אבטחת אירועים,סדרנים

חברת התאמה מעניקה מגוון רחב מאוד של שירותי אבטחת אירועים. שירותים אלו מאפשרים לקיים אירועים שונים בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר בטוחה ללא כל דאגה. ניתן לראות את המאבטחים המקצועיים של החברה בטקסים ואירועים שונים כמו חגיגות יום העצמאות, המימונה, ימי זיכרון, מופעים שונים, ימי סטודנטים, אירועים עירוניים, פסטיבלים שונים, ימי בחירות, אירועי ספורט ועוד מגוון רחב של אירועים וימים מיוחדים כאלו ואחרים.

מאבטחי החברה מקבלים הכשרה אשר מאפשרת להם להעניק שירותי אבטחה במקומות כגון אלו כך שהלקוח המזמין את השירות יכול להיות רגוע ובטוח כי מבחינת מערך האבטחה הוא מסודר על ידי הצוות המקצועי ביותר.

שירותי אבטחה שונים ומגוונים

מלבד שירותי אבטחת אירועים מעניקה חברת התאמה עוד מגוון רחב מאוד של שירותי אבטחה כמו בידוק בטחוני, שירותי אבטחה בנתב"ג ועוד מגוון שירותי אבטחה שונים. המגוון הרחב של השירותים אותם מציעה חברת התאמה מאפשרים לכל אחד למצוא את השירות המתאים לו ביותר והטוב ביותר עבורו בקלות רבה.

לחברה ישנם גם יועצי ביטחון מקצועיים אשר יכולים לאפשר לכל אחד להתאים את מערך האבטחה הנכון לו ביותר, דבר אשר יכול להעניק יתרונות רבים לארגונים גדולים, עיריות, מארגני אירועים ועוד מגוון רחב של גופים שונים בכל תחום אפשרי. כמובן, הכל על פי הצרכים של הלקוח והתקציב שיש ברשותו לצורך מערך האבטחה.

השכרת סדרנים לאירועים שונים

אחד מבין השירותים של חברת שמירה אשר הפך לנפוץ ומבוקש במיוחד הינו שירות של סדרנים לאירועים שונים. כיום ניתן לראות עיריות, מפיקי אירועים ועוד גופים רבים אשר זקוקים לשירות של סדרנים מקצועיים במקרים רבים מאוד

חברת התאמה מעניקה גם את השירות הזה ומאפשרת לכל אחד לקבל את מספר הסדרנים הטוב והנכון עבור האירוע אותו הוא מארגן ועבור כל מטרה אחרת בצורה הטובה ביותר. כל סדרן שכזה עובר הכשרה מתאימה והחברה מקיימת ביניהם רשת קשר מקצועית אשר מאפשרת להם לארגן את השמירה באירוע ולשמור על הסדר שבו בצורה הטובה ביותר שניתן.

 
 
   
מוקד מבצעי 24 שעות 7 ימים בשבוע 1700-500715

 

                                                                                                                              כל הזכויות באתר שמורות לחברת התאמה השמה ומידע 1995 בע"מ. • ט.ל.ח | קידום ותחזוקת האתר